Художні  Хата-музей кінофільму «Тіні забутих предків»


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata2/home/users/museumif/www/www.museum.if.ua/modules/system.php on line 3

Адреса:

присілок Глифа, с-ще Верховина,

Верховинський р-н, 78700

тел.: (03432) 2-25-57


Опис:

Заснований музей у 2000 році. Основні напрями діяльності: перегляд стрічки та ознайомлення з історією знімання кінофільму «Тіні забутих предків». В музеї діють такі експозиції: з життя та творчості видатних людей; з побуту та етнографії; з історико-архітектурної спадщини. У цьому будинку під час зйомок кінофільму «Тіні забутих предків» (золоті медалі фестивалів «Південний хрест» та фестивалю в Салоніках, відзнака Британської кіноакадемії за кращий зарубіжний фільм) в 1963-1964 рр. жив режисер фільму Сергій Параджанов. Тут проводив час і творчий колектив фільму: оператор – Юрій Іллєнко, художник – Георгій Якутович, актори Іван Миколайчук, Лариса Кадочникова та інші.

 

Робочі дні: субота - неділя

Години роботи: з 9:00 до 18:00 год.

Обід: з 13:00 до 14:00 год. 

  

Музей увійшов до переліку об'єктів, перевірених на рівень доступності для людей з особливими потребами.

 

Коротка характеристика з точки зору можливості відвідування людьми з особливими потребами:

Щоб дістатись до музею необхідно спуститись з пагорба, по якому проходить дорога (стоянки немає). Від пагорба до музею доріжка не прокладена і, враховуючи рельєф місцевості, можна зробити висновок, що людині на візку дістатись до музею практично неможливо.


Відкрити музей на карті

Відвідайте також:


Музей «Лісова скульптура»

Музей «Борцям за волю України» с. Копачинці

Снятинський літературно-меморіальний музей Марка Черемшини