Історико-етнографічні  Музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів Романа Кумлика


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata2/home/users/museumif/www/www.museum.if.ua/modules/system.php on line 3

Адреса:

вул. І. Франка, 35

с. Верховина

тел.: (03432) 2-17-44, (097) 307-52-54

факс: (03432) 2-22-06


Опис:

Приватний музей Романа Кумлика  міститься у його власному будинку і організований на початку 2000-х років. Матеріали збиралися протягом 30  років – предмети побуту, давній гуцульський одяг, знаряддя праці, грошові знаки різних часів  та багато іншого, що дає уявлення про життя гуцулів. Але предметом особливої гордості господаря є колекція музичних інструментів.  

Пан Роман проводить екскурсії особисто і грає на кожному інструменті, серед яких скрипки, цимбали, коза, дримби, трембіти, роги; захоплююче розповідає про кожен з інструментів. Особлива любов в пана Романа до скрипки. В Його колекції є і скрипки-довбанки, і прямокутна скрипка.

У виконанні господаря Ви також почуєте народні пісні, гуцульські співанки, і все це під його ж  акомпанемент  на цимбалах та інших інструментах.

Кожна екскурсія імпровізована, і, відвідавши Музей кілька разів, Ви все одно почуєте від Романа Кумлика багато нового і цікавого про життя гуцулів, їхні важкі будні і яскраві свята, гострий гумор і самобутнє мистецтво.

Робочі дні : Ви можете потрапити до музею у будь-який час за попередньою домовленістю з власником.Відкрити музей на карті

Відвідайте також:


Музей «Покутська хата»

Музей історії села та визвольних змагань ім. Романа Шухевича

Музей Івана Франка в селі Лолин