Снятинський район  Художньо-меморіальний музей Василя Касіяна


Адреса:

вул. Коснятина, 48/Є

м. Снятин

тел.: (03476) 2-20-32


Опис:

Музей відкрито у 1982 р. Експозиція розміщена в 5-ти кімнатах, в двох відображено творчий шлях митця, а в інших трьох виставкових залах розміщені графічні твори Василя Касіяна та його учнів-наслідників. В експозиції представлені особисті речі Василя Касіяна: книги художника мистецтвознавця та книги про художника, його особиста бібліотека, рукописи та предмети, якими він користувався. В приміщенні музею зберігається велика колекція фотоматеріалів, які представляють життя і творчість митця.

 

Музей працює: з 10:00 до 18:00 год.

 

Музей увійшов до переліку об'єктів, перевірених на рівень доступності для людей з особливими потребами.

 

Коротка характеристика з точки зору можливості відвідування людьми з особливими потребами:

Музей розташовується в одноповерховій будівлі, що має оригінальну дерев’яну терасу. Споруда музею має чітко видний вхід з вулиці. Ширина центральних дверей (за умови відкриття двох їх частин) достатня для проїзду на кріслі-візку. Двері дерев'яні з порогом (5-6 см). Коридор за вхідними дверима достатньо широкий, щоб розвернути візок. Пересування у виставкових залах зручне, міжкімнатні двері широкі і не мають порогів.

Перед музеєм встановлено пам’ятник Касіяну. До пам’ятника із трьох сторін ведуть по три спускні сходини.

Перед територією музею розміщена маршрутна зупинка, з якої до входу в музей немає безперешкодного доступу (необхідне облаштування невеликого асфальтного підйому).


Відкрити музей на карті

Відвідайте також:


Народний музей Гуцульського театру Г. М. Хоткевича

Кімната–музей села Чернятин при бібліотеці-філіалі

Музей народного мистецтва та побуту Гуцульщини