Рожнятівський район  Пластовий табір – музей “Сокіл”


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata2/home/users/museumif/www/www.museum.if.ua/modules/system.php on line 3

Адреса:

ПТМ "Сокіл"

вул. Зарічна, 11

с. Гриньків,

Рожнятівський р-н,

Івано-Франківська обл.

77672

www.sokil.plast.org.ua  

sokil@plast.org.ua   


Опис:

Пластовий табір – музей “Сокіл” є найдавнішою і найславнішою оселею Пласту, яка була посвячена в 1926 році.

Пластовий табір-музей “Сокіл” знаходиться на лівому березі річки Лімниця поблизу с. Гриньків Рожнятівського району Івано-Франківської області (на відстані 70 км від обласного центру).

Щороку (до 1939 р.) тут відбувалися табори для юнацтва, які мали велике значення для національного виховання і фізичного гарту молоді під час польської окупації. Таборували на Соколі десятки пластунів і пластунок; кожен з них зберіг у пам’яті неповторний чар пластування серед верхів Карпат і неспокійної Лімниці.

“Сокіл” є цінністю та історичною колискою Українського Пласту, кузнею пластових характерів його членів.

В 1990 р. пластуни повернулися на Сокіл. З цього часу пріоритетом є відбудова табору-музею “Сокіл”, як пластової оселі - з метою забезпечення потреб Пласту при проведенні літніх таборів, вишколів, семінарів тощо.

Опікується питаннями розбудови “Сокола”, формуванням напрямних діяльності, визначенням першочергових завдань Управа оселі. Її персональний склад формують спільно Головна Пластова Булава та Крайова Пластова Рада України.Відкрити музей на карті

Відвідайте також:


Національний заповідник «Давній Галич»

Музей мистецтв Прикарпаття

Музей Наталії Кобринської