21 Лютого 2013, 01:37
20 лютого, в Івано-Франківському кафе «Світлиця Мулярова» відкрилась виставка робіт відомої художниці Параски Хоми. Виставку представили родичі майстрині: син Ярослав та невістка Стефанія.

На виставці були представлені переважно свіжі роботи художниці, зокрема 20 робіт були виставлені вперше.

Репортер

Довідка "Фіртки":

Хома Параска Петрівна (10 листопада 1933, с. Чернятин, Городенківський район) — майстер народного декоративного розпису. Член Національної спілки художників України (1973), лауреат Всеукраїнської премії імені Катерини Білокур, обласної премії ім. Ярослава Лукавецького. Заслужений майстер народної творчості України (1973).
Любила малювати з дитинства, але для суспільства її талант відкрився тільки у 1968 році, коли її син Ярослав, який вчився у Косівському училищі прикладного мистецтва, показав її малюнки своєму вчителеві, професійному художнику Юліану Савці.

Музей історії села та визвольних змагань ім. Романа Шухевича

Снятинський літературно-меморіальний музей Марка Черемшини