29 Травня 2009, 03:24

Коломийщина запрошує гостей на фестиваль "Коломийка-2009"! Дійство відбуватиметься за підтримки Міністерства культури і туризму України, Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Івано-Франківської обласної ради, Управління культури Івано-Франківської ОДА, Коломийської районної державної адміністрації, Коломийської районної ради та Коломийської міської ради.

Програма XII Міжнародного фольклорно-етнографічного фестивалю "Коломийка-2009" смт. Печеніжин урочище Дуброва

30 травня

10:00 - Відкриття містечка майстрів народної творчості та фольклорно-музичного подвір'я "Гостинна Коломийщина"
10:30 - Фестивальна хода від пам'ятного знаку "Камінь Довбуша"