03 Листопада 2008, 11:26

Виставка фотографій Уляни Паливоди «Інспірація» відбувається у виставковій залі «Чотири Кімнати». Все, що з’являється на цих фотографіях – результат інспірацій. Надихають фотохудожницю різні міста, в тому числі Івано-Франківськ, Львів і Краків. А також – різні люди. Емоції та відчуття, світло, лінії, рухи, тепло, простір. Технічно - ці знімки – це спроба повернення до класичної фотографії. Адже всі представлені світлини зроблені за допомогою аналогових фотоапаратів з використанням плівки, в тому числі – чорно-білої. В цьому насправді є своя магія і шарм, адже коли технологія накладає свої обмеження, результат стає насиченішим. Очікування фото майже стає процесом концентрації понять.Виставка триватиме з 2 по 30 жовтня.

Музей "Українська старовина"

Регіональний історико-краєзнавчий музей Гуцульщини

Музей "Природа Землі Галицької"