05 Серпня 2009, 12:19

Кожний твір художника є тим самим ключем до нашого серця: чи воно відгукнеться? А якщо ні? Є і такі випадки. В наш час байдужості, брехні,фальші і тотальної корупції немає нічого дивного, і все ж сподіваємось на краще. На творчість людини впливає кожна віха в житті, емоційний стан, минуле, сьогодення і, навіть, майбутнє. На творчість Леона Кондрачука так само вплинуло минуле, а воно було важким і болісним. Ніби протидією цьому є його картини. В кожній картині присутня чорна фарба. Проте кожне з полотен променіє яскравістю барв та жагою до життя. Для написання своїх картин Леон Кондрачук застосовує різні техніки постмодерну, але найбільш любить малювати пейзажі та музичні інструменти у жанрі сюрреалізму.
Виставка картин Леона Кондрачука відбувається в Культурно-мистецькому центрі «Є», який розташовується за адресою м.Івано-Франківськ, вул.Незалежності 31 і триватиме до 15 серпня.

news.if.ua

Історико-краєзнавчий музей селища Ворохта

Музей народного мистецтва Гуцульщини

Краєзнавчий музей флори і фауни Карпат (Княждвірський заказник)