14 Жовтня 2009, 03:51
В Івано-Франківському краєзнавчому музеї відкрито виставку "Українська Повстанська Армія: історія нескорених". Виставка присвячена до 67 - ої річниці створення УПА та з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці.
В експозиції виставки представлено матеріали спільного проекту Служби Безпеки України та Центру досліджень визвольного руху - за сприяння інституту національної пам'яті.
Серед матеріалів - кольорові банери (з поміщеними понад пів тисячею фотографій), документи з радянських та німецьких архівних джерел, документи Організації Українських Націоналістів та УПА.

Також, можна побачити цікаві експонати з фондів краєзнавчого музею, зокрема - грошові документи (бофони), фотодокументальний матеріал, тогочасна зброя, форма вояка УПА.

Виставка працюватиме до 3 листопада за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 4 А.

Управління культури Івано-Франківської ОДА

Народний музей освіти Прикарпаття