19 Жовтня 2009, 07:08

23 жовтня 2009р. о 18.00 в залах Івано-Франківського обласного художнього музею, що знаходиться за адресою Майдан Шептицького, 8 відбудеться відкриття виставки "Срібні царські ворота іконостасу Софійського собору у Києві - спільний проект українських та польських реставраторів"

Реставрація Срібних Царських Воріт була виконана польськими реставраторами під патронатом міністрів культури і національного спадку Михайла Казимира Уяздовського і Богдана Здроєвського.

Освячення Срібних Царських Воріт провів у 2008 р. у Софійському соборі у Києві в присутності Президента України Віктора Ющенка Його Святість Варфоломей I.

Виставка відбувається під почесним патронатом генерального консула Республіки Польща у Львові Гжегожа Опалінського.

Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів «Бойківщина»

Музей Івана Франка в селі Лолин

Літературний музей Прикарпаття