23 Грудня 2009, 11:33
23 грудня у Національному музеї Тараса Шевченка у Києві відкриють персональну різдвяну виставку знаної художниці з Прикарпаття, заслуженого майстра народної творчості України, лауреата Всеукраїнської премії імені Катерини Білокур та обласної премії імені Ярослава Луковецького Параски Хоми.
За словами невістки художниці Стефанії Хоми, півсотні останніх малюнків Параски, написані в минулому і цьому році, кияни побачать за сприяння уродженця Прикарпаття Степана Гавриша (перший заступник Секретаря РНБО). Зокрема, це картини «Літо-33-го», «Вінок Героям України» «Лілея», «Маївка», «Ти червона калинонько не хилися в долиноньку» та інші.
Коротка довідка:
Параска Хома відома не лише на Івано-Франківщині, а й далеко за межами України. Родом з села Чернятина Городенківського району. Свою першу персональну виставку влаштувала у Львівській картинній галереї 40 років тому, у 1969 році.

Громадський музей села Вербіж

Івано-Франківський краєзнавчий музей