05 Березня 2010, 12:02
Талант не закопаєш в землю. Якщо дар у людини є, то він обов’язково проявиться - як не у роботі, то у хобі, творчості. Вихід своєму таланту у творчих роботах дали працівники НДПІ ВАТ «Укрнафта». У приміщенні науково-дослідного проектного інституту відбувається виставка робіт майстринь.
Тут представлені близько сотні експонатів. Це і картини зі шкіри, вишиті картини, малюнки, вироби з бісеру. Над вишитою картиною «Захід сонця» автор Семеген Тетяна працювала майже рік. Саме стільки часу знадобилось, щоб передати гру світла й тіні, відблиски проміння сонця на морських хвилях. Дерева з бісеру – яблуня в цвіту, дерево Бансай та інші - Бахталовська Діана плела протягом кількох місяців. В’язані серветки, вишиті рушники, вироби зі стрічок теж свідчать про непересічний талант майстринь. Виставка, яку організував Профспілковий комітет НДПІ ВАТ «Укрнафта» отримала назву «Берегиня» і присвячена жіночому дню.

Літературний музей ім. Мирослава Ірчана

Музей Івана Вагилевича