17 Березня 2010, 11:33
У Івано-Франківську відбувся гала-концерт другого благодійного мистецького фестивалю «Мистецький Храм». Метою фестивалю є відродження благодійності і меценацтва на Прикарпатті. У гала-концерті фестивалю взяли участь сорок юних виконавців з соціально-незахищених сімей.
Організаторами фестивалю виступили Благодійний фонд «Мистецький Храм» та обласне управління культури. Але всіх спонсорів та меценатів фестивалю було близько трьох десятків. Призовий фонд цьогорічного фестивалю склав 60 тис. грн., а бюджет фестивалю – 85 тис. грн. Особливістю цьогорічного фестивалю «Мистецький Храм» є зональні відбіркові тури. Так, відбірковий тур в Коломиї відбувся 5 січня, в Калуші - 11 січня і в Івано-Франківську - 13 січня. Дітки виступали в трьох номінаціях – вокальне мистецтво, хореографія та інструментальний жанр. У першій частині фестивалю відбувся концерт Оксани Горецької, у другій - виступали вже всі номінанти. Гран-прі фестивалю – 6 шубок: чотири від Марії Волосовської та 2 від підприємства «Тикаферлюкс».

Музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів Романа Кумлика

Музей «Покутська хата»

Музей "Природа Землі Галицької"