20 Березня 2010, 09:18

Запрацював сайт с. Старий Угринів, що на Прикарпатті, у якому народився Провідник Організації українських націоналістів Степан Бандера. На сайті «Бандера-Угринів» розміщено контактну інформацію туристично-інформаційного центру «Батьківщина Бандери», громадського осередку «Бандерія», різноманітні відомості про життя та діяльність Угринівської громади та сіл-побратимів, окрема сторінка присвячена презентації інвестиційної привабливості малої батьківщини Провідника ОУН, детально висвітлюється історія краю, подані матеріали про історико-меморіальний музей Степана Бандери та Угринівський музей імені родини Марчаків.

Проект був підготований громадською організацією «Бандерівське Земляцтво», управлінням туризму Івано-Франківської ОДА та Західноукраїнським ресурсним центром (м. Львів) та завдяки зусиллями працівників Середньоугринівської сільської ради та Калуського бізнес-центру.

Творці сайту сподіваються, що він гуртуватиме всіх, хто не байдужий до національних цінностей та історичної спадщини.
Адреса сайту: www.bandera.net.ua

Музей-садиба Миколи Угрина-Безгрішного (філіал Івано-Франківського обласного художнього музею)

Музей історії села Шевченкове

Музей «Покутська хата»