16 Квітня 2010, 11:12
З 18 квітня по 6 травня у Івано-Франківську відбудеться фестиваль християнського міста «Вгору серця». В рамках фестивалю відбудеться багато акцій. Перш за все, відбудеться мюзикл «А над нашою вірою – Вічність…». Показ мюзиклу відбудеться 18 квітня в Облмуздрамтеатрі.

Другою важливою подією буде відкриття фотовиставки «Франківськ - Христове місто: бути вільним у своєму місті». Минулого року переможці фотовиставки були представлені на біл-бордах Івано-Франківська. Попередня виставка зібрала близько 100 робіт, а цієї весни очікується значно більше емоційних фото. Виставка відбуватиметься в КМЦ «Є» з 27 квітня по 7 травня.

Під час фестивалю відбудеться показ тематичного короткометражного відео і презентація другого номеру фестивального журналу « Вгору серця». Презентація журналу відбудеться 27 квітня, о 15 год. в КМЦ «Є».

Молодь Воплоченого слова - греко-католицька спільнота – творці аматорського театру, який має великий успіх завдяки постановці вистави «Владика Андрей». Цього року вони презентують виставу «Човен без рибалки», Аліхандра Касони 4 травня , о 19.00 в приміщенні обласної філармонії.

Одноденні реколекції - молитовне читання Святого Письма проходитимуть у Церкві Христа-Царя. Учасниками можуть бути усі бажаючі , незалежні від віку та віросповідання , які хочуть послухати провідного українського бібліста Тараса Барщевського.

На території заводу «Автоливмаш» відбуватиметься розпис стіни площею 400 м2 . На бетонному мурі зображатимуть Ісуса , що благословляє подорожніх словами «Бо ангелам своїм він повелить про тебе, щоб берегли тебе на всіх твоїх дорогах» ( Пс.91, 11). Стіну розписуватимуть місцеві художники.

Івано-Франківські скаути – співорганізатори фестивалю - влаштують пластові розваги та арт-майстерні ( пляш-арт, мотанки тощо) під час роботи великої сцени ( концертна програма). Поруч облаштують наметове містечко, переправу через озеро, проведуть фото-квест та бардівську ватру до ночі. Пласт забавлятиме 6 травня з 13.00 до 01.00 год.

Заключний концерт фестивалю відбудеться 6 травня. У концерті прийматимуть участь відомі місцеві музиканти - «Гринджоли», «Хвилю тримай» та «Перкалаба». А також завітають гості - гурт «Ковчег Ноя» ( Вінниця), християнський гурт «Кана» (Київ). Театр пластичного мистецтва БетЕл (Тернопіль) та пантоміма Греко-католицької спільноти «Як Марія» здивує учасників спільноти своїм вмінням.

Краєзнавчий музей «Бойківщина»

Історико-краєзнавчий музей с. Чернелиця

Музей Наталії Кобринської (філіал музею ім. Р.Скворія)