24 Червня 2010, 03:22
24 червня 2010 р. в м. Івано-Франківську у Народному музеї – діорамі “Герої Дніпра” відбувся семінар – навчання з питань музейної справи. Учасниками семінару стали працівники відділів (управлінь) культури і туризму райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських рад, що займаються питаннями організації музейної справи та директори музеїв.

Перед представниками районів виступили начальник управління культури Івано-Франківської облдержадміністрації В.Федорак, начальник 160-го центру комплектування Збройних Сил України полковник С.Косяк, голова обласної організації Товариства Офіцерів України М.Круглов.

Начальник управління культури облдержадміністрації В.Федорак проаналізував роботу музеїв області; начальник відділу охорони культурної спадщини та музейної роботи управління культури облдержадміністрації А.Давидюк виступив щодо проблематики питань виконавчої дисципліни в галузі охорони культурної спадщини та музейної роботи; проблеми та перспективи розвитку музейної мережі області озвучила головний спеціаліст управління культури з питань музейної роботи Г.Брицька; про зміни до Закону України “Про музеї та музейну справу” розповів головний спеціаліст-юрисконсульт управління культури облдержадміністрації А.Шикиринець.

Завершенням заходу став огляд учасниками семінару музею “Герої Дніпра”, екскурсію провів директор музею Я.Кваснюк.

За інформацією управління культури Івано-Франківської ОДА

Літературно-меморіальний музей Василя Стефаника

Музей Наталії Кобринської (філіал музею ім. Р.Скворія)

Музей караїмської історії та культури