08 Липня 2010, 11:58
Івано-Франківський краєзнавчий музей запрошує відвідати виставку “Слово і зброя”, присвячену століттю від дня народження Героя УПА, лицаря Срібного Хреста Заслуги, провідника пропаганди ОУН Карпатського краю, редактора альманаху “Чорний ліс”, засновника і редактора газети “Шлях перемоги” Михайла Дяченка (псевдонім “Марко Боєслав”).

Виставка створена на основі приватної колекції, яка була зібрана в результаті 20-ти річної дослідницької праці історика, краєзнавця, журналіста, депутата Івано-Франківської обласної ради Зіновія Бойчука.

В основі експозиції представлено оригінальні документи та світлини 1930 – 1950 років. Зокрема, це оригінальні видання поезій М.Боєслава, його та родинні світлини, речі з криївки М.Боєслава, зашифровані документи вояків УПА, одяг українських повстанців, фрагменти зброї.

Виставка працюватиме з 8 липня по 2 серпня в краєзнавчому музеї (м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 4 а). Відкриття виставки 8 липня 2010 р. о 14.00 год.

За інформацією офіційного сайту Івано-Франківської ОДА

Музей-кімната Назарія Яремчука