29 Липня 2010, 12:43
1 серпня в урочищі Калиновець с.Вишків Долинського району Івано-Франківської області проводитиметься фестиваль "Свято Карпатського літа». В рамках проведення свята відбудеться відкриття та освячення каплички, пошанування та нагородження вівчарів, запалення полонинської ватри, конкурсний огляд виставкових територій сільських громад та бойківських дійств майстрів та народних умільців.

Святковий концерт, бойківські розваги, презентація бойківської кухні, розіграш святкової лотереї, народні гуляння, святковий феєрверк – усі ці дійства заплановані «Святом Карпатського літа».

Запрошуємо всіх бажаючих насолодитися гостинністю бойківського краю, гірським чистим повітрям, смачною їжею, піснями і музикою!!!

Довідка

Фестиваль спрямований на промоцію етнічно-культурної спадщини бойківського краю, збереження та відновлення національних традицій українського народу.

Організатори: Вишківська сільська рада, Долинська районна державна адміністрація, Асоціація інвестиційного бізнесу «Золоте кільце Прикарпаття».

Спонсори: ВАТ «Прикарпаттяобленерго», ТОВ «Інвестиційна компанія «Укркапітал».

Інформаційні партнери: телерадіокомпанія «Галичина», радіо «Хвиля гір», газета «Добра справа», часопис «Свіча».

За інформацією офіційного сайту Івано-Франківської ОДА

Корпоративний музей ВАТ "Прикарпаттяобленерго" Музей електрифікації Прикарпаття

Музей «Писанка»

Карпатський крайовий музей визвольних змагань