04 Серпня 2010, 03:55

21-22 серпня в селі Спас Коломийського району відбудеться фестиваль автентичної карпатської кухні “Смачний Спас”. В рамках фестивалю відбудеться Виставка-ярмарок виробників органічної продукції України. Організаторами заходу є Федерація органічного руху України, Асоціація «Чиста Флора», Коломийська райдержадміністрація Івано-Франківської обл., Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія), за підтримки Швейцарської Конфедерації.

Відвідувачі зможуть не лише познайомитись з безпосередніми виробниками сертифікованих органічних продуктів, але й скуштувати та придбати їх високоякісну продукцію, в т.ч. овочі, фрукти, ягоди, чай, соки, сиропи, повидло, сухофрукти, набори для приготування узвару, крупи, мед, сало, м'ясо, ковбаси тощо.

Крім того, запрошуємо скористатись унікальною нагодою познайомитись з кулінарними досягненнями кращих кухарів Коломийщини, інших регіонів Карпат.

Бажаєте почути на-живо виступ відомого далеко за межами України івано-франківського співака, автора та виконавця Василя Мельниковича «Гуцула-хулігана»?

Хочете скуштувати приготовані безпосередньо при Вас виключно з сертифікованих органічних інгредієнтів дереї, бограч, боб-гуляш, файну грибну юшку, спаську замащенку, ключевські кльоцки, карпатський куліш, крученики з ягодами, ковбаски з Монголиці, багато інших автентичних страв багатонаціональних Карпат, від яких неможливо відмовитись?

Плануйте вже зараз на 21-22 серпня свою подорож до с.Спас, що на Коломийщині!

За інформацією туристичного агенства Магеллан-Тур

Музей "Українська старовина"