09 Серпня 2010, 06:31
17 — 24 серпня історичний центр Івано-Франківська перетвориться на центр фестивалю «Porto Franco Fest 2010», кожен день якого організатори вирішили присвятити певній країні: Польщі, Ірану, Німеччині, Китаю, Росії, Франції і США, а також їх взаєминам з Україною.

В рамках відкриття «Вільного художнього порту Франківськ» в місті за маршрутом вул. Незалежності — Ратуша, площа Ринок пройдений урочистий парад, після чого на Гранд-сцені відбудеться симфонічний концерт, концерт групи «Брати Блюзу» і виступ австрійського гурту Ренс Ньюленд.

У той же час на схилі гори Петрос буде проходити музично-літературний діалог віолончеліста Домініка де Війенкура з Франції з письменником Тарасом Прохаськом. Глядачі стануть свідками діалогу завдяки прямій відеотрансляції акції.

Поєднання сюїт Баха і сучасної української прози продемонструє симбіоз музики та історії, бароко і еклектики, храмів «Порту Франківськ» на хвилях «моря Карпатських гір». Закриття передбачає виступ групи “Перкалаба”.

За інформацією Івано-Франківської ОДТРК

Музей "Українська старовина"

Регіональний історико-краєзнавчий музей Гуцульщини

Музей Наталії Кобринської (філіал музею ім. Р.Скворія)