18 Серпня 2010, 11:23
На завершальному засіданні оргкомітету фестивалю-ярмарку “Коломийський манускрипт” затверджено остаточний варіант логотипу та програму фестивалю, обговорено організаційні моменти, практично, до деталей. Поза увагою ініціатора фестивалю краєзнавчої книги лауреата Шевченківської премії Михайла Андрусяка не залишилося, здається, жодної неврахованої деталі. Гості мають відчути, що їх у Коломиї чекають, про їхні гарні враження від перебування в нашому місті організатори потурбувались заздалегідь: від столів та стільців - до зручного паркування автомобілів. Програму згруповано в декілька блоків, зокрема, названі: “Феномен краєзнавства”, “Мельничуківські читання”, “Презентації видавництв та окремих видавців”, “круглий стіл” “Здобутки і перспективи краєзнавства”. Будуть задіяні аматорські колективи Коломийщини. Нагадаємо, що фестиваль відбудеться в Коломиї 24 серпня, він присвячений 19-ій річниці незалежності України.

Музей «Покутська хата»

Екотуристичний візит-центр

Музей побуту та етнографії Західного регіону