30 Серпня 2010, 02:37
Це перший міжнародний поетичний фестиваль, який відбудеться 3–5 вересня у Чернівцях.Його учасники — найпопулярніші поети України, Німеччини, Австрії та Швейцарії: Ігор Померанцев, Сергій Жадан, Бригітте Олешинські, Ельке Ерб, Франц Йозеф Чернін, Майкл Марч, Юліан Шуттінг і, звісно, Юрій Андрухович. Спеціальний гість – видавець спадщини Пауля Целана Барбара Відеманн.

У програмі поетичні читання, перекладацькі семінари, молодіжна поетична сцена, сигарно-поетичні і винно-поетичні дискусії, презентації книг, культурологічні екскурсії, художні експозиції та урочисте вручення щорічної національної відеопоетичної премії «Бук». Щоночі відбуватимуться вечірки електронної музики «Електропоезія» за участі відомих європейських ді-джеїв.

ОДТРК

Музей народного мистецтва Гуцульщини