12 Вересня 2010, 11:12
Фестиваль середньовічної культури «Живе середньовіччя 2010» пройде 18 вересня в Івано-Франківську.

В програмі заходу, ініціатором проведення якого виступили члени місцевого військово-історичного клубу «Чортополох»: лицарські поєдинки, турнір із стрільби з лука, історичні танці, кухня із давніх страв, насичена музична програма за участю івано-франківського рок-гурту «Untrup» та вогняне шоу у виконанні фаєр-групи «Коли приходить ніч».

Як стверджують організатори, фестиваль має за мету популяризацію реконструкторського руху, а також знань з історії та культури Середньовіччя.

Участь в ньому зголосились взяти військово-історичні клуби «Чортополох» з Івано-Франківська, «Сталевий грифон» зі Львова, «Орден Тамплієрів Луцька Командорія» з Волині, львівські Клуб середньовічного фехтування і танців «Пантера» та Кінно-історичний театр «Сармати».

Свого ефекту також додасть фестивалю той факт, що проводитись він буде на березі міського озера, в водах якого віддзеркалюватимуться блискуча сталь латів та спалахи вогняного шоу.

Коломия Веб

Домашній музей жіночих прикрас