17 Вересня 2010, 06:53
Відчути історичний дух і на власні очі побачити лицарські поєдинки та турніри лучників, ще й самим спробувати поцілити з лука, а також покуштувати страви за старовинними рецептами, після чого неодмінно схочеться навчитися середньовічним танцям (і таку потребу теж задовольнять), — все це втілиться у фестивалі "Живе середньовіччя", який відбудеться завтра (18.09) на Вічевому майдані в обласному центрі.

Фестиваль у нас проходитиме вперше. Підтримали та посприяли його реалізації міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус, молодіжний міськвиконком та управління культури МВК. А ініціатором і організатором виступив молодіжний військово-історичний клуб "Чортополох".

Отже, початок феєричного дійства завтра о 15 годині на Вічевому майдані обласного центру. Фестиваль відбудеться за будь-якої погоди.

Кутський краєзнавчий музей

Музей «Берегиня»