23 Вересня 2010, 12:49
Влітку колекція Музею писанкового розпису, що в Коломиї, поповнилася новими експонатами. Дарувати у музей писанки декоративні яйця та сувеніри вже стало доброю традицією. Яскравим прикладом може слугувати відома писанкарка, збирачка та дослідниця з Нью-Йорка Софія Зелик, чиї роботи вже давно посіли своє місце в експозиції музею.

Відтепер колекція її писанок у Музеї писанкового розпису збільшилася. До слова, нещодавно фонди музею поповнила колекція з 30 писанок протоієрея, пароха з с. Криворівні Івана Рибарука, а дві писанки, виконані технікою травлення, авторства віртуозного писанкаря та дослідника Тараса Городецького (1964-2006) з міста Червонограда, що на Львівщині, подарував хор церкви Св. апостолів Петра і Павла та громада села Соснівки Миколаївського району Львівської області.

Тож такі вчинки можуть слугувати добрим прикладом для всіх, хто дбає про духовну культуру та розвиток рідного краю.

ОДТРК

Історико-краєзнавчий музей селища Ворохта

Музей-садиба Миколи Угрина-Безгрішного (філіал Івано-Франківського обласного художнього музею)

Краєзнавчий музей флори і фауни Карпат (Княждвірський заказник)