23 Вересня 2010, 10:53
Культурно-мистецький центр «Є» в Івано-Франківську запрошує на виставку майстрині Мирослави Бойків «Соломи блиск та ниток гра», яка відкриється у понеділок, 27 вересня. Початок о 18:00. За плечима цієї молодої жінки півтора десятки виставок. Адже її роботи виняткові. Не кожному художнику до снаги намалювати ікону. А зробити її з соломки взагалі можуть лише одиниці, серед яких Мирослава Бойків. Гобелени, картини із соломки ніби переносять у інший світ, духовний, який є частиною вічності.
ДОВІДКА. Бойків Мирослава Іванівна народилася 30 червня 1977 р. в с. Ковалівка, Коломийського району, Івано-Франківської області. Навчалася в Коломийській дитячій художній школі, Косівському коледжі декоративно-прикладного мистецтва (відділі текстилю) (1993-1999), Прикарпатському університеті ім. В. Стефаника (художньому факультеті) (1999-2003) Працює завідуючою філіалом музею писанкового розпису в м. Коломиї.

Екотуристичний візит-центр

Музей історії міста Болехова ім. Романа Скворія