29 Вересня 2010, 10:58
Нещодавно на базі Івано-Франківського обласного художнього музею проводилося навчання з підвищення кваліфікації музейних працівників.

Серед численних учасників цього просвітницького музейного заходу були і працівники Чернігівського художнього музею. Після відвідин Прикарпаття директор музею Ірина Ральченко адресувала голові обласної адміністрації Михайлу Вишиванюку лист, у якому – слова подяки «за можливість ознайомитись з чудовим краєм» та «за створення умов для плідного навчання і обміну досвідом музейників України».

Особлива вдячність від чернігівських колег директору обласного художнього музею Михайлу Дейнезі.

Довідково. Івано-Франківський обласний художній музей є скарбницею образотворчого мистецтва краю. Його збірка, започаткована в 1980 р., охоплює унікальні пам’ятки галицького іконопису й барокової скульптури, творчість класиків західноукраїнського малярства: Корнила Устиновича, Івана Труша, Ярослава Петрака, Юліана Данькевича, Олекси Новаківського, Осипа Сорохтея, Олени Кульчицької; роботи українських художників другої половини ХХ ст., а також твори польських, австрійських, німецьких та італійських майстрів ХVIII-XX ст. В музеї зберігається велика колекція сучасної зарубіжної графіки, подарованої з виставок Міжнародного бієнале «Імпреза». Народна творчість представлена різними видами декоративно-вжиткового мистецтва Гуцульщини, Бойківщини, Покуття, Опілля.

Коломия Веб

Літературно-меморіальний музей Леся Мартовича