24 Лютого 2009, 02:52
Сьогодні до переліку музеїв додалися 13 нових музейних одиниць. Тепер відвідувачі зможуть ознайомитись з інформацією про: Історико-краєзнавчий музей с. Солотвино, Музей «Писанка», Музей історії міста Коломиї, Музей «Берегиня», Музей визвольних змагань Галицького району, Приватний музей гуцульського мистецтва родини Корнелюків, Музей «Покутська хата», Музей-кімната Назарія Яремчука, Музей-кімната «Мамина Світлиця», Снятинський літературно-меморіальний музей Марка Черемшини, Художньо-меморіальний музей Василя Касіяна, Музей визвольних змагань ім. Василя Андрусяка «Грегора Різуна» полковника ОУН-УПА та Музей-бібліотека Михайла Бажанського. Ми продовжуємо працювати і покращувати проект. Запрошуємо усіх зацікавлених до співпраці!

Музей-кімната Назарія Яремчука

Музей Наталії Кобринської (філіал музею ім. Р.Скворія)

Музей-бібліотека Михайла Бажанського