19 Жовтня 2010, 03:31

З жовтня ц.р. Регіональний туристично-інформаційний центр спільно з товариством молодих інвалідів «Братерство» та головним управлінням з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації розпочинає реалізацію проекту «Маршрут доброти Івано-Франківщиною» за сприяння Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив.

В рамках попередньої ініціативи «Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами» проведено моніторинг закладів та об’єктів туристичної галузі на предмет їх доступності (партнери проекту відвідали понад 70 установ та туристичних атракцій по області). Тільки незначна частина цих об’єктів є повністю доступна для неповносправних. Під час поїздок по області робоча група провела близько 90 зустрічей з власниками готелів, адміністраторами ресторанів, директорами музеїв, які висловили готовність працювати із такими гостями.

Завдання проекту «Маршрут доброти Івано-Франівщиною» наступні:

- поліпшення ставлення працівників туристичної галузі до туристів з особливими потребами;

- підвищення професійності персоналу та підтримка змін у напрямку покращення доступності об’єктів туристичної галузі;

- розширення туристичної пропозиції та відпочинкових програм по Івано-Франківщині.

Для досягнення завдань проектом планується:

- провести семінари та круглі столи з представниками туристичної галузі на тему доступності;

- розробити так званий «маршрут доброти» по регіону – спеціальну туристичну програму, спрямовану на людей з обмеженими можливостями;

- видати та поширити брошуру про розроблений маршрут;

- організувати інформаційний тур по маршруту для представників засобів масової інформації та туристичних фірм за участю людей з обмеженими можливостями;

- перекласти на англійську мову розділ про доступні об’єкти (www.inva-tour.if.ua).

Партнери проекту запрошують зацікавлених до співпраці.

За додатковою інформацією просимо звертатися в Регіональний туристично-інформаційний центр за адресою:

вул. Галицька, 4а, м. Івано-Франківськ, 76004;

тел. 0342 502474;

e-mail: ng@tourism-carpathian.com.ua (тема листа “маршрут доброти»)

Музей караїмської історії та культури

Музей побуту та етнографії Західного регіону