27 Лютого 2009, 03:14

У Коломийському музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського діє виставка кераміки, графіки члена національної спілки художників України Марії Гринюк. 6 лютого 2009 року у виставкових залах музею відбулося відкриття виставки кераміки, графіки та презентація книжки «Сирні іграшки Марії Матійчук», автором яких є Марія Гринюк, заступник директора з наукової роботи Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв. На виставці представлено більше 300 творів ужиткового, декоративного мистецтва та різноманітні скульптурні форми. Марія Гринюк є автором багатьох статей вітчизняних та зарубіжних видань, працює над власним проектом «Галерея майстрів Гуцульщини» та ін.

Виставка триватиме до 12 березня 2009 року.

Адреса музею: м. Коломия, вул. Театральна, 25

тел.: (03433) 2-39-12

Музей народного мистецтва Гуцульщини

Центр гумору "Веселя оселя"