06 Грудня 2010, 11:38

3 – 6 грудня в м.Коломия відбувався ХХІV музичний фестиваль ім. Анатолія Кос – Анатольського. Урочисте відкриття фестивалю пройшло 3 грудня в Коломийському міському будинку культури “Народний дім”.

Першого дня фестивалю відбувся концерт з нагоди 75-ліття професора Георгія Павлія за участю камерного оркестру ЛНМА ім. В.Лисенка “Perpetuummobile” та студентів театрального факультету ЛНУ ім. Івана Франка та вечора фортепіанної музики А.Кос – Анатольського у виконанні студентки ІV курсу НМАУ ім. П.Чайковського Оксани Граб.

Другий день фестивалю був присвячений 200-річчю від дня народження композитора Фридерика Шопена. Концерт проходив за сприяння Генерального консульства Республіки Польща у Львові. Твори Ф.Шопена прозвучали у виконанні лауреатів міжнародних конкурсів Т.Слюсар, Т.Мілодан, Т.Менцинський, М.Ткачик, М.Шпитак, М.Аращук, П.Салайчика.

5 грудня фестиваль передбачав музичну вітальню на пошану 80-ліття доктора мистецтвознавства, проф. Стефанії Павлишин за участю струнного ансамблю «Кватро корде» та вокального квартету Коломийської ДМШ №2. Також відбувся авторський концерт народної артистки України, лауреата Шевченківської премії Лесі Дичко за участю Галицького академічного камерного хору. Присутніх привітали заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Р.Іваницький, заступник начальника управління культури облдержадміністрації В.Тимків та ін.

Останній день фестивалю передбачає концерт вокальної музики за участю студентів класу народного артиста України, проф. І. Кушплера та виступ оркестру Хмельницької філармонії.

ОДА

Музей «Історії міста Тисмениця» імені Степана Гаврилюка