08 Грудня 2010, 01:16
7 грудня в Долині відбувся щорічний районний фестиваль творчості «Повір у себе» для дітей та молоді з функціональними обмеженнями. З вітальним словом та Божим благословенням до присутніх звернувся протоієрей, радник правлячого єпископа Івано-Франківської єпархії, парох УГКЦ Серця Ісуса і Серця Марії м. Долина о. Вітольд Левицький.

Учасників фестивалю вітали голова райдержадміністрації Петро Шкутяк, директор РЦСССДМ Михайло Перевізник, начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Най, волонтери Корпусу Миру Роберта та Джим Ілейжери.

В рамках заходу виставка творчих робіт із декоративно-прикладного мистецтва, ігри, конкурси, художні виступи гостей та запрошених.

Всі учасники фестивалю нагороджені грамотами РЦСССДМ та подарунками від спонсорів.

ОДА

Регіональний історико-краєзнавчий музей Гуцульщини