28 Грудня 2010, 11:29
Вже не один рік місцевий краєзнавець з Рогатина Олег Бойкевич — керівник художньої студії школи естетичного виховання учнів відстоює ідею відродження регіонального історико-краєзнавчого музею Опілля.

Створений ще в 1939 році, він був зруйнований під час війни, а експонати, що вціліли, передано в обласний краєзнавчий музей. Пропозицію краєзнавця розглянуто на засіданні профільної депутатської комісії районної ради з питань культури, національного, духовного відродження та ЗМІ, а також під час «круглого столу».

Міська рада подбає про виділення приміщення, необхідно провести і організаційну роботу з відродження музею. Матеріали його мали б відображати історико-культурні надбання не тільки Рогатинщини, а й сусідніх районів — Бережанського Тернопільської, Жидачівського Львівської і Галицького Івано-Франківської областей.

ОДТРК

Музей Марійки Підгірянки