10 Січня 2011, 11:29
Упродовж 9-23 січня цього року з благословення правлячого Архиєрея Івано-Франківської єпархії УГКЦ Кир Володимира Війтишина в місті відбувається ІІ Різдвяний фестиваль «Коляда на Майзлях». Мета фестивалю — відродження багатогранної духовної спадщини нашого краю в часі святкування Різдва Христового, відновлення, збереження та поширення різдвяних традицій, коляд, щедрівок, розвиток духовного вокально-хорового мистецтва.

Фестиваль проводиться у храмі Царя Христа монастиря оо. Василіян Української греко-католицької церкви м. Івано-Франківська.

Від 9 до 15 січня проходитимуть сольні виступи дитячих колективів, малих форм, однорідних хорів, заключний гала-концерт яких відбудеться в неділю, 16 січня о 16:00 год.

Згодом, з 17 по 22 відбуватимуться сольні виступи мішаних хорових колективів, фольклорних колективів, вертепів (окрім Навечір’я Богоявлення 18 січня).

Заключний гала-концерт усього фестивалю відбудеться в неділю, 23 січня, о 16:00 год.

Репортер

Музей «Писанка»

Музей-садиба Миколи Угрина-Безгрішного (філіал Івано-Франківського обласного художнього музею)

Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського