12 Січня 2011, 01:37
9 січня на Вічевому майдані відбувся Різдвяний концерт «Різдво у Франківську». Це свято вже стало доброю традицією проводити його для мешканців та гостей міста Івано-Франківська на Різдвяні свята. У цьогорічному святковому концерті взяли участь мистецькі колективи закладів культури міста та гості: вертеп села Крихівці, фольклорний ансамбль дитячої музичної школи №1, фольклорний ансамбль дитячої музичної школи №2, народний аматорський ансамбль танцю «Карпати» МЦД (художній керівник Ярослав Семкович, балетмейстер Георгій Железняк), народний аматорський ансамбль танцю «Галицька веселка» МНД (керівник Галина Ільчук), фольклорний молодіжний гурт «Мажор» (керівник Світлана Панько), солісти дитячої вокальної студії Ірини Батюк. У цьому святковому дійстві глядачі мали змогу побачити вертепне дійство і український запальний танець та почути віночок українських колядок.
Організатором концерту виступив Муніципальний Центр дозвілля.

Історико-краєзнавчий музей с. Космач

Карпатський крайовий музей визвольних змагань

Музей «Лісова скульптура»