13 Січня 2011, 12:04
В перлині Карпат – місті Яремче вже втретє пройшов міжнародний молодіжний фестиваль вокального, хореографічного та циркового мистецтва «Діамант Карпат». На Прикарпаття приїхало понад 300 учасників майже з усіх регіонів України, які представляли свої таланти у різних жанрах: сольний спів, вокальні студії, хорові колективи, танці.

Цього року у фестивалі взяли участь представники з Білорусії та Узбекистану.

Мета фестивалю «Діамант Карпат» – представлення традицій та культур різних народів, зміцнення та налагодження дружніх стосунків молоді різної етнічної та релігійної приналежності, а також надання всебічної підтримки молодим талантам. У журі були відомі естрадні зірки та викладачі провідних вузів культури України на чолі з Владом Ямою. У програмі фестивалю, окрім конкурсних змагань, були також відвідини Карпатського національного природного парку, гірськолижного курорту «Буковель» тощо.

ОДТРК

Музей народного мистецтва Гуцульщини

Пластовий табір – музей “Сокіл”

Музей "Природа Землі Галицької"