17 Січня 2011, 10:37
Відбувся перший гала-концерт ІІ Різдвяного фестивалю "Коляда на Майзлях". Фестиваль відбувається у церкві Царя Христа в Івано-Франківську. Його проводять керівники хорів парафії та обласне управління культури.

Кількість колективів-учасників сягає майже півсотні. Фестиваль триває з 9 до 23 січня.

Другий фестиваль проводиться в дещо іншому форматі, ніж перший. Два його тижні різняться між собою: упродовж першого, який у неділю завершився першим гала-концертом, виступали дитячі та однорідні (жіночі й чоловічі) хори і ансамблі. Другий тиждень продовжать мішані хори та вертепи, підсумком буде гала-концерт наступної неділі. Особливість гала-концертів — у спільному виконанні колядок зведеними хорами. Це особлива потуга — багатоголосий спів одним великим хором у стінах святого храму. Переказати неможливо, треба чути.

Кожен учасник фестивалю неповторний, усі вартували тих оплесків, якими їх щедро нагороджували глядачі. Особливе захоплення викликали гості зі Львівщини: чоловічий хор церкви Різдва Пресвятої Богородиці зі Львова та муніципальний чоловічий хор "Каменяр" зі Стрия.

ОДТРК

Громадський музей села Вербіж