19 Січня 2011, 11:41
з 21 січня по 7 лютого у виставковому залі Івано-Франківської обласної організації Національної Спілки Художників України експонуватиметься персональна виставка малярства Мирослава Ясінського.
Довідка. Народився Мирослав Ясінський у 1956 р. в селі Ковалівка. Студентські роки провів у Косові та Львові. Навчався у Львівському державному інституті прикладного та декоративного мистецтва. Його мистецький шлях проліг від академічного живопису, зорієнтованого на фундаментальний рисунок, до живопису декоративного, символічно-узагальненого, зорієнтованого на українську ікону, народне мистецтво. З 1991 року він є учасником групових виставок (30), а з 1996-го – персональних (10). Виставки Ясінського експонувалися в Австрії, Канаді, Італії, Польщі, Франції, Німеччині, Румунії, Литві, Латвії, США. Тепер митець працює викладачем на факультеті дизайну Коломийського інституту та відділу образотворчого мистецтва Коломийського педагогічного коледжу.

Кімната-музей Героїв ОУН-УПА

Музей "Українська старовина"