20 Січня 2011, 10:17
Презентація книги-путівника «Метафізика Карпат» відбудеться сьогодні в обласному краєзнавчому музеї. За словами організаторів — представників Благодійної культурологічної фундації «Цинамоновий Хрущ», цей проект задумано як першу спробу сучасної подачі карпатської феноменології у стилі туристичного путівника тими стежками загадок і недосліджених явищ, які нерозривно пов’язані з Карпатами.

Книга має 108 сторінок, понад 150 кольорових ілюстрацій, а також п’ять карт-схем Івано-Франківської області з відмітками містичних об’єктів, про які йдеться.

Автори стверджують, що праця є своєрідним путівником «місцями Сили» Прикарпаття.

У «Метафізиці Карпат» лише найвідоміші і найвизначніші з них. Це стосується й Карпатського «легендарію», котрий невичерпний, як і будь-яка справжня народна творчість.

Родзинка книги — портрет Карпатської Чупакабри.

ОДТРК

Домашній музей жіночих прикрас

Музей історії села Новошин

Музей "Природа Землі Галицької"