12 Березня 2009, 11:54

6 березня 2009 року в Коломийському музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського відбулося відкриття виставки картини - Чудотворного образу "Зарваницької Богородиці " копія відомого художника, лауреата Державної премії ім. Т. Шевченка Опанаса Заливахи. Образ наданий для експонування Владикою, Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Миколою Сімкайлом. Співпраця музею з Владикою стала доброю традицією. Вже вдруге в музеї відбувається презентація картин з його приватної колекції (минулого року експонувалась картина Осипа Сорохтея "Зняття з хреста"). Після презентації образу відбувся інтерактивний урок "Молитва", підготовлений учнями Коломийською гімназією ім. М. Грушевського під керівництвом викладача української мови, літератури та християнської етики Любов Сембратович. Звучала духовна поезія у виконанні Катерини Молодій та Юлії Долінської. На цих заходах були присутні Владика Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Микола Сімкайло, міський голова Юрій Овчаренко, редактор газети "Християнський вісник" Зеновій Карась, члени "Союзу українок", музейні працівники, учні гімназії, представники преси та телебачення.

Регіональний історико-краєзнавчий музей Гуцульщини

Музей «Борцям за волю України» с. Копачинці

Національний заповідник «Давній Галич»