24 Січня 2011, 11:09

У неділю, 23 січня, на вічевому майдані Тлумача відбувся ІІ фестиваль народної творчості «Покутська розколяда», який проходив в рамках відзначення Дня Соборності України. Відкрили фестиваль перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, заступник голови облдержадміністрації Руслан Гусак, голови Тлумацької райдержадміністрації та райради Василь Сенів і Михайло Вишневський, начальник управління культури облдержадміністрації Володимир Федорак, міський голова м.Тлумач Володимир Корженьовський.

У своїх виступах представники обласної та районної влади відзначили важливу роль фестивалю в збереженні та популяризації автентичних традицій українського народу. Всечесні отці Павло Дутчак (УГКЦ) та Василь Стадник (УАПЦ) поблагословили всіх присутніх і побажали щасливого року.

Під час фестивалю виступили колективи народної творчості Городенківського, Тисменицького, Коломийського, Тлумацького районів та м. Коломия, відбулася концертна програма за участі естрадних виконавців району.

ОДА

Народний музей освіти Прикарпаття

Історико-краєзнавчий музей с. Кунисівці

Музей-садиба Миколи Угрина-Безгрішного (філіал Івано-Франківського обласного художнього музею)