18 Лютого 2011, 01:49
Виставку живопису “Буковельська палітра” розгорнуто в однойменному туркомплексі. На ній представлені художні полотна українських майстрів пензля, що брали участь у двотижневому Всеукраїнському зимовому пленері “БУКОВЕЛЬ 2011”.

Він об’єднав у творчій лабораторії мистців, які прагнуть пізнати й передати на полотні тісний взаємозв’язок світу природи і людини.

Цьогоріч зимова феєрія відкривала сторінку за сторінкою свої таємниці 28 художникам з різних куточків України. Для декого з молодої плеяди художників це була перша зустріч з Карпатами, і тому ці два тижні, проведені в “Буковелі”, дали змогу в усій повноті осягнути їх красу.

Заключним акордом на кожному щаблі нового відкриття ставали вечори, на яких звучали колядки, стрілецькі та повстанські пісні, твори місцевих композиторів, які дарувала пленеристам Любов Литвинчук, викладач Івано-Франківського музичного училища ім. Дениса Січинського.

Кімната–музей села Чернятин при бібліотеці-філіалі

Музей "Природа Землі Галицької"

Музей історії с. Іллінці