23 Лютого 2011, 11:57
В Івано-Франківську відкрито концептуальну виставку під екстравагантною назвою «Золота бульба». За словами автора проекту Романа Бончука, це прогресивна за своєю суттю експозиція різних форм візуального мистецтва (живопис, інсталяції, література), котра символізує і поширює один з найновіших напрямків мистецтва — агроарт. На Прикарпатті цей напрямок представлено уперше.

В колекцію виставки входять і предмети інсталяції: механізований агроінструмент із металу, задекорований під золото, інсталяція зовнішнього вигляду «золотої бульби» — об’ємна площина із надувними кулями та близько десяти картин живопису.

ОДТРК

Музей –пам’ятка дерев’яної архітектури і живопису ХVI -ХІХ ст. – церква св. Духа (філіал Івано-Франківського обласного художнього музею)

Музей історії с. Іллінці

Історико-меморіальний музей Степана Бандери (філіал музею визвольних змагань Прикарпатського краю)