25 Лютого 2011, 03:49

Івано-Франківський краєзнавчий музей запрошує відвідати виставку скульптурних робіт Руденка Володимира Васильовича «Лісова пісня». Скульптурні роботи автора неодноразово експонувалися на багатьох виставках та вернісажах. Роботи В.В. Руденка знаходяться в приватних колекціях Німеччини, Франції, США, Канади, Італії, Англії, Польщі, Болгарії, Швеції та ін.

На виставці представлено близько шести десятків скульптурних робіт із різноманітних порід дерева: мамонтового, чорного, червоного, тису, груші, липи, кизилу, бузку, ялівцю, берези та інших.

З 1970 року скульптор виготовив більше 600 дерев’яних робіт: від мініатюр – 20 мм, до півтори метрових робіт.

Увагу відвідувачів привертають дерев’яні фігурки персонажів «Лісової пісні» Лесі Українки, що власне й ілюструють цю драму-феєрію. Вони відтворюють уявне бачення казкового світу автора в пластичних, об’ємно-просторових формах при використанні різних порід дерева.

ОДА

Музей «Покутська хата»