28 Лютого 2011, 03:32
Івано-Франківський краєзнавчий музей до Шевченківських днів запрошує відвідати виставку картин Степана Герелишина «В сім’ї вольній, новій...» На виставці представлено більше шістдесяти робіт художника. В його творчому доробку – портрети Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки, відомих сучасних поетів і письменників, політичних діячів, і, звичайно краєвиди Карпат та сюжетні полотна.
Не оминув своєю увагою Степан Герелишин і біблійну тематику. Його цикл робіт «Хресна дорога», майстерно виконаних аквареллю, дають змогу відвідувачам задуматись над нелегким тернистим шляхом Спасителя та Святими Його страстями. Степан Герелишин є неодноразовим учасником загальних виставок малярства, обласних семінарів-практикумів, а також автором багатьох персональних виставок.
Відкриття виставки відбудеться 2 березня о 15.00 год.
Виставка працює з 2 по 15 березня 2011 року.
.

Кімната-музей Героїв ОУН-УПА