03 Березня 2011, 11:10
Сьогодні в обласному центрі у мистецькому кафе "Мармуляда" буде експоновано фотовиставку, яка носить символічну назву «Під Pressом». Це реакція українських журналістів на утискання свободи слова та цензуру за допомогою засобів мистецтва.

Найважливіші характеристики інформаційного простору України – свобода слова та доступність інформації – більшість журналістів оцінюють як незадовільні.

Проте захист свободи слова і боротьба проти цензури вимагають підтримки всього суспільства. Тому метою фотовиставки є привернення уваги громадян до проблем утискання в Україні свободи слова як базової ознаки демократії.

Виставка складається з двадцяти одного портрета відомих журналістів та їх цитат щодо небезпеки цензури.

ОДТРК

Музей історії села та визвольних змагань ім. Романа Шухевича

Музей–оселя родини Івана Франка

Музей-садиба Миколи Угрина-Безгрішного (філіал Івано-Франківського обласного художнього музею)