04 Березня 2011, 02:07

Незабаром іванофранківці матимуть нагоду оглянути цікаву виставку робіт, виготовлених у техніці художнього набивання по тканині.

Виставка відкриється у культурно-мистецькому центрі «Є» 10 березня о 17:00.

Набивання на тканині — доволі рідкісне ремесло на Прикарпатті, і вміють це робити далеко не всі. Проте в Івано-Франківську є люди, які це роблять ледь не половину свого життя і навчають інших. До таких людей належить Дмитро Проців.

Ідея налагодити навчання художнього набивання по тканині виникла ще в минулому столітті. Власне творчо-виробнича група, яку Дмитро Проців організував в обласному центрі 1996 року, ще відтоді пропагувала той нетрадиційний вид національного рукомесництва і навчала його всіх охочих. Наразі створено навчально-виробничий центр, де викладають предмет «художнє набивання на тканині». Даний предмет затвердили в Міністерстві освіти і науки України.

Вхід на виставку вільний.

Краєзнавчий музей с. Кропивник

Краєзнавчий музей ім. Леся Гринюка