24 Березня 2009, 11:08
20 березня 2009 року в Коломийському музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського відбулося відкриття виставки малярства на склі Наталії та Романа Юсипчуків з м. Косова.На виставці представлено понад 70 робіт, виконаних в техніці декоративного малярства на склі. Тематика розписів – орнаменти Трипілля та сюжетні композиції (гуцульська тематика). Авторів виставки привітали директор музею – Я. Ткачук, начальник міського відділу культури - У. Мандрусяк, друзі та колеги по роботі – викладачі Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва , коломийські художники М. Ясінський, Г. Вінтоняк.Наталія та Роман Юсипчуки – члени Національної спілки майстрів народного мистецтва України, учасники багатьох Всеукраїнських виставок. Твори знаходяться у музеях Києва, Луцька та приватних колекціях України, Росії, США, Канади, Японії та Європи.Виставка триватиме 1 місяць.

Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів «Бойківщина»

Екотуристичний візит-центр

Музей Наталії Кобринської