16 Березня 2011, 11:06
В Яремче в музеї етнографії та екології Карпатського краю вiдкрито виставку дипломних та курсових робіт студентів Вижницького коледжу прикладного мистецтва.

На ній представлено всю палітру робіт студентів, виконаних у різних видах i техніках декоративно-прикладного мистецтва, що дають можливість відвідувачам ознайомитися з усiма спецiалiзацiями, за якими в коледжi ведеться пiдготовка. Це художня обробка металу, дерева та шкiри, вишивка, ткацтво, батiк та iнше.

Bci твори є свiдченням професiйної майстерностi вихованцiв Вижницького коледжу — за час iснування закладу 200 випускникiв стали членами Нацiональної спiлки художників України, а понад 150 — членами Спiлок народних майстрiв i дизайнерiв України.

ОДТРК

Народний музей освіти Прикарпаття

Музей етнографії і побуту с. Саджава

Народний краєзнавчий музей ім. Юліана Целевича