30 Березня 2011, 04:01
Івано-Франківський краєзнавчий музей запрошує відвідати виставку "Зернятковий розмай". На виставці представлено оригінальні робот, виконані у техніці флористики, зокрема, з використанням насіння рослин. Автори робіт - вчитель мистецьких дисциплін та трудового навчання Богородчанської ЗОШ І-ІІІст. №1, майстер Національної спілки народних майстрів України Федюк Ольга Олександрівна та її дочка - Федюк Любов, випускниця Богородчанської ЗОШ І-ІІІст. №1.
Творче кредо майстринь: "Мистецтво - це можливість бачити те, чого не помічають інші", що і підтверджують своїми роботами які надзвичайно ніжні, позитивні, наповнюють душу радістю і благодаттю, і вкотре переконують, що життєдайний контакт з природою так необхідний нам сьогодні.
Майстрині - активні учасники багатьох виставок, переможці "Талант-шоу" 2010 року (організатор Прикарпаттяобленерго), роботи майстринь знаходяться у приватних колекціях Україн, Португалії, Німеччини, Канади.
Відкриття виставки відбудеться 31 березня 2011 року о 15.00.
Виставка триватиме з 31 березня по 16 квітня 2011р.
.

Музей–оселя родини Івана Франка

Хата-музей кінофільму «Тіні забутих предків»

Музей народної архітектури та побуту Прикарпаття